Gledalaca 300 Sudije: Obrknežević, Milojević, Ćalić Delegat: Tasić

KK Dynamic Vip Pay: Pašajlić 25 (4 asistencije), Glas 3, Akay 13 (8 asistencija, 7 skokova), Vulikić 5 (3 asistencije), Jovanović, Beslać 16, Stojičić, Tomašević 8, Glišić 3, Ostojić 10 (7 skokova), Paunović 6, Smiljanić 6 Trener: Mirsad  Alilović

KK Novi Pazar: Mallory 19, Numanović 12 (5 skokova), Kulundžić, Novaković 16 (7 skokova), Todorović 22, Miladinović, Muratović 4, Korać 15 (8 asistencija, 5 skokova), Nešović 9 (6 skokova),Vučičević 2

Trener: Oliver Popović

Utakmica u kojoj su se sastali KK Dynamic Vip Pay i Novi Pazar opravdala je epitet derbija kola 22. Kola KLS. Viđena su dva potpuno različita poluvremena. U prvom je dominirao Dinamik. Viđen je veliki broj lepih akcija, dva sjajna zakucavanja Beslaća, jedno Ostojića . Domaćin je imao fenomenalan procenat šuta za 3  (13-9) što mu je donelo  prednost od čak 18 poena . Na kraju prvog poluvremena gosti su smanjili prednost na prihvatljivih 9 razlike (69-53).

U drugom poluvremenu Pazarci su strpljivo topili prednost Dinamika. Šut nije više služio izabranike Mirsada Alilovića pa su u trećoj četvrtini postigli samo 12 poena. U poslednjoj četvrtini tim Olivera Popovića uspeo je da preokrene rezultat. Trojkama iskusnih Todorovića I Nešovića o tablu uvećali su prednost gostiju na +6. Ipak, u neizvesnoj završnici  Dinamik je imao šut za izjednačenje i produžetak  ali lopta nije prošla kroz obruč. U narednom kolu koje je na program u ponedeljak 24.februara KKDynamic Vip Pay gostuje u Novom Sadu ekipi Vojvodine a Novi Pazar dočekuje drugoplasiranu Slobodu. Izvor KK Dynamic Vip Pay