Dinamik siguran u Novom Sadu 17.05.2018.

U meču čiji ishod ni jednoj ekipi nije mogao da popravi ili pokvari plasman na tabeli B grupe Super lige, Dinamik je kao gost savladao Vojvodinu 87:66 (15:6, 25:14, 26:23, 21:23).

Posle veoma neefikasne prve deonice, u kojoj domaći tim za deset minuta nije uspeo da dođe do dvocifrenog broja postignutih poena, Stevanović i Rakićević su trojkama najavili znatno bolju drugu četvrtinu dorćolskog kluba, koji je već u završnici prvog poluvremena završio posao u Novom Sadu 40:17, 20. minut).

VOJVODINA: Zarić 16 (9/9 sl. b), Stojanović 6, Janjić 14, Atanasov 16 (5/8 za dva, 6/6 sl. b, 6 sk), Silađi 5, Berbakov 1, Virijević, Prica, Kovačević, Čabrilo 5, Birovljev 3, Matović.

DINAMIK: Krstić 6, Vulikić 3, Milsavljević 2, Bergstedt 5, Kapetanović 4, Beslać 11 (7 sk), Miladinović 2, Tornjanski 7, Glišić 14 (6/7 za dva), Rakićević 3, Stevanović 25 (5/5 za dva, 4/10 za tri, 4 sk, 3 as), Todorović 5.