Tamiš odneo bodove iz Stare Pazove 10.12.2017.

U okviru 11.kola Košarkaške lige Srbije, Dunav je poražen na svom terenu od Tamiša rezultatom 80:90 (12:21, 19:18, 24:19, 25:32).

Pančevci su mnogo bolje ušli u utakmicu i već u prvoj četvrtini napravili osetniju prednost. Loš šut u prvom poluvremenu koštao je igrače Dunava zaostatka od osam poena na poluvremenu.

U drugom delu, domaći su odigrali mnogo bolje i brzo uhvatili rezultatski priključak, nošeni podrškom sa tribina. Ipak, Pančevci koji su tokom celog meča bili u vođstvu, serijom 11-2 na pet minuta pre kraja utakmice stiču važnu prednost koju su sačuvali do kraja.

Pobedom nad ekipm Dunava, Tamiš se revanširao za dva poraza iz prethodne sezone. Najefikasniji kod domaćih bio je Dejan Majstorović sa 16 poena i 4 asistencije dok je u pobedničkoj ekipi najbolji bio Stefan Mitrović sa 20 poena i 4 skoka.

Dunav u narednom kolu igra u Beogradu sa ekipom Beovuka, u petak od 18h, uz direktan prenost na kanalu Arena Sport 4, dok Tamiš na svom terenu dočekuje Mladost.