20. kolo
REZULTATI UŽIVO
13.02.2016.
20,30

LIVE STREAM
12.02.2016.
17,00

LIVE STREAM
13.02.2016.
19,00

LIVE STREAM
14.02.2016.
16,00

LIVE STREAM
13.02.2016.
19,00

LIVE STREAM
13.02.2016.
17,00

LIVE STREAM
12.02.2016.
18,00

LIVE STREAM
Raspored
 1. kolo
OKK Beograd - Beovuk 72
    Delegat: Orcević BG
    Sudije: Glišić BG, Čukalović BG, Strika BG
03.10.2015.
20,30

Hala SC Šumice
Napredak Rubin - Tamiš
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Maričić KV, Vesković BG, Vasiljević BG
03.10.2015.
19,00

Hala sportova
FMP - Mladost Admiral
    Delegat: Krneta BG
    Sudije: Vojinović NS, Arsenijević BG, Prpa BG
02.10.2015.
17,00

Hala Železnik
Vojvodina Srbijagas - Smederevo 1953
    Delegat: Rašinac BG
    Sudije: Ninković BG, Milovanović BG, Heđeši VŠ
03.10.2015.
20,00

Mala sala SPENS
Sloga - Vršac Swisslion
    Delegat: Stojanović KG
    Sudije: Mrdak BG, Milojević KŠ, Matić KG
03.10.2015.
19,30

Hala sportova
Spartak - Jagodina
    Delegat: Milojković NS
    Sudije: Jevtović BG, Sedlar NS, Pecelj NS
04.10.2015.
19,00

Hala Dudova šuma
Borac - Konstantin
    Delegat: Manojlović UE
    Sudije: Stefanović KV, Kovačević UE, Mizdrak VA
03.10.2015.
19,00

Hala Borca
 
 2. kolo
Beovuk 72 - Konstantin
    Delegat: Minić BG
    Sudije: Maričić KV, Stefanović KV, Vesković BG
11.10.2015.
16,00

Hala Vizura sport
Jagodina - Borac
    Delegat: Marjanović LE
    Sudije: Nešković KV, Stošović NI, Ilić NI
11.10.2015.
19,00

Hala SC JASSA
Vršac Swisslion - Spartak
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Jovčić BG, Čukalović BG, Virijević BG
10.10.2015.
18,00

Hala SC Milenijum
Smederevo 1953 - Sloga
    Delegat: Novaković SD
    Sudije: Vojinović NS, Pecelj NS, Sedlar NS
10.10.2015.
17,00

Hala sportova
Mladost Admiral - Vojvodina Srbijagas
    Delegat: Tasić BG
    Sudije: Glišić BG, Obrknežević BG, Miloradović BG
10.10.2015.
16,00

Hala Vizura sport
Tamiš - FMP
    Delegat: Štetin PA
    Sudije: Belošević Bg, Jevtović BG, Ninković BG
10.10.2015.
18,00

Hala Strelište
OKK Beograd - Napredak Rubin
    Delegat: Janković BG
    Sudije: Juras M. BG, Arsenijević BG, Milovanović BG
10.10.2015.
17,00

Hala SC Šumice
 
 3. kolo
Napredak Rubin - Beovuk 72
    Delegat: Andrijanić BG
    Sudije: Obrknežević BG, Prpa BG, Matić KG
17.10.2015.
19,00

Hala sportova
FMP - OKK Beograd
    Delegat: Ilić BG
    Sudije: Glišić BG, Ninković BG, Heđeši VŠ
16.10.2015.
19,00

Hala Železnik, TV ARENA SPORT
Vojvodina Srbijagas - Tamiš
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: Juras M. BG, Arsenijević BG, Mizdrak VA
16.10.2015.
20,00

Mala sala SPENS-a
Sloga - Mladost Admiral
    Delegat: Vuković KV
    Sudije: Mrdak BG, Milovanović BG, Vasiljević BG
17.10.2015.
19,30

Hala sportova
Spartak - Smederevo 1953
    Delegat: Vlahović BG
    Sudije: Vojinović NS, Jevtović BG, Juras J. NS
17.10.2015.
20,30

Hala Dudova šuma
Borac - Vršac Swisslion
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Nešković KV, Stefanović KV, Kovačević UE
17.10.2015.
19,00

Hala Borca
Konstantin - Jagodina
    Delegat: Krstić NI
    Sudije: Maričić KV, Strika BG, Virijević BG
17.10.2015.
20,30

SC Čair
 
 4. kolo
Beovuk 72 - Jagodina
    Delegat: Rašinac BG
    Sudije: Vojinović NS, Pecelj NS, Mizdrak VA
21.10.2015.
15,30

Hala Vizura sport
Vršac Swisslion - Konstantin
    Delegat: Krneta BG
    Sudije: Jevtović BG, Sedlar NS, Milovanović BG
21.10.2015.
18,00

Hala SC Milenijum
Smederevo 1953 - Borac
    Delegat: Orcević BG
    Sudije: Mrdak BG, Čukalović BG, Miloradović BG
21.10.2015.
17,00

Hala sportova
Mladost Admiral - Spartak
    Delegat: Rašinac BG
    Sudije: Juras M. BG, Obrknežević BG, Virijević BG
04.11.2015.
16,00

Hala Vizura sport
Tamiš - Sloga
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Ninković BG, Vesković BG, Prpa BG
21.10.2015.
19,00

Hala Strelište
OKK Beograd - Vojvodina Srbijagas
    Delegat: Krstić NI
    Sudije: Nešković KV, Stošović NI, Ilić NI
20.10.2015.
18,00

Hala SC Šumice, TV ARENA SPORT
Napredak Rubin - FMP
    Delegat: Minić BG
    Sudije: Jovčić BG, Stefanović KV, Arsenijević BG
21.10.2015.
18,00

Hala sportova
 
 5. kolo
FMP - Beovuk 72
    Delegat: Janković BG
    Sudije: Glišić BG, Jevtović BG, Juras J. NS
23.10.2015.
19,00

Hala Železnik, TV ARENA SPORT
Vojvodina Srbijagas - Napredak Rubin
    Delegat: Milojković NS
    Sudije: Mrdak BG, Ninković BG, Strika BG
23.10.2015.
21,00

Mala sala SPENS
Sloga - OKK Beograd
    Delegat: Stojanović KG
    Sudije: Jovčić BG, Čukalović BG, Matić KG
24.10.2015.
19,30

Hala sportova
Spartak - Tamiš
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: Glišić BG, Arsenijević BG, Vasiljević BG
24.10.2015.
19,00

Hala Dudova šuma
Borac - Mladost Admiral
    Delegat: Vuković KV
    Sudije: Obrknežević BG, Pecelj NS, Sedlar NS
24.10.2015.
19,00

Hala Borca
Konstantin - Smederevo 1953
    Delegat: Manojlović UE
    Sudije: Nešković KV, Stefanović KV, Kovačević UE
24.10.2015.
20,30

Hala SC Čair
Jagodina - Vršac Swisslion
    Delegat: Tasić BG
    Sudije: Maričić KV, Vesković BG, Virijević BG
24.10.2015.
16,00

Hala SC JASSA
 
 6. kolo
Beovuk 72 - Vršac Swisslion
    Delegat: Andrijanić BG
    Sudije: Jovčić BG, Ninković BG, Sedlar NS
31.10.2015.
16,00

Hala Vizura sport
Smederevo 1953 - Jagodina
    Delegat: Marjanović LE
    Sudije: Nešković KV, Stošović NI, Ilić NI
30.10.2015.
17,00

Hala sportova
Mladost Admiral - Konstantin
    Delegat: Ilić BG
    Sudije: Juras M. BG, Mrdak BG, Milojević KŠ
01.11.2015.
14,30

Hala Vizura sport
Tamiš - Borac
    Delegat: Novaković SD
    Sudije: Glišić BG, Jevtović BG, Heđeši VŠ
30.10.2015.
19,00

Hala Strelište, TV ARENA SPORT
OKK Beograd - Spartak
    Delegat: Štetin PA
    Sudije: Belošević BG, Prpa BG, Miloradović BG
30.10.2015.
17,00

Hala SC Šumice
Napredak Rubin - Sloga
    Delegat: Vlahović BG
    Sudije: Vojinović NS, Juraj J. NS, Milovanović BG
30.10.2015.
19,00

Hala sportova
FMP - Vojvodina Srbijagas
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Maričić KV, Stefanović KV, Mizdrak VA
31.10.2015.
17,00

Hala Železnik
 
 7. kolo
Vojvodina Srbijagas - Beovuk 72
    Delegat: Minić BG
    Sudije: Mrdak BG, Milovanović BG, Heđeši VŠ
07.11.2015.
20,30

Mala sala SPENS
Sloga - FMP
    Delegat: Vuković KV
    Sudije: Vojinović NS, Jevtović BG, Milojević KŠ
07.11.2015.
19,30

Hala sportova
Spartak - Napredak Rubin
    Delegat: Milojković NS
    Sudije: Glišić BG, Pecelj NS, Strika BG
07.11.2015.
19,00

Hala Dudova šuma
Borac - OKK Beograd
    Delegat: Stojanović KG
    Sudije: Juras M. BG, Vesković BG, Matić KG
07.11.2015.
19,00

Hala Borca
Konstantin - Tamiš
    Delegat: Krstić NI
    Sudije: Nešković KV, Maričić KV, Kovačević UE
07.11.2015.
20,00

Hala SC Čair
Jagodina - Mladost Admiral
    Delegat: Andrijanić BG
    Sudije: Belošević BG, Čukalović BG, Ninković BG
06.11.2015.
17,30

Hala SC JASSA
Vršac Swisslion - Smederevo 1953
    Delegat: Janković BG
    Sudije: Jovčić BG, Obrknežević BG, Arsenijević BG
06.11.2015.
18,00

SC Milenijum, TV ARENA SPORT
 
 8. kolo
Beovuk 72 - Smederevo 1953
    Delegat: Tasić BG
    Sudije: Belošević BG, Čukalović BG, Miloradović BG
14.11.2015.
16,00

Hala Vizura sport
Mladost Admiral - Vršac Swisslion
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: Vojinović NS, Juras M. BG, Sedlar NS
15.11.2015.
13,00

Hala Vizura sport
Tamiš - Jagodina
    Delegat: Štetin PA
    Sudije: Jevtović BG, Ninković BG, Vasiljević BG
14.11.2015.
19,00

Hala Strelište
OKK Beograd - Konstantin
    Delegat: Krneta BG
    Sudije: Vojinović NS, Mrdak BG, Pecelj NS
13.11.2015.
19,00

Hala SC Šumice TV ARENA SPORT
Napredak Rubin - Borac
    Delegat: Marjanović LE
    Sudije: Maričić KV, Ilić NI, Stošović NI
13.11.2015.
19,00

Hala sportova
FMP - Spartak
    Delegat: Orcević BG
    Sudije: Glišić BG, Juras J. NS, Prpa BG
14.11.2015.
17,00

Hala Železnik
Vojvodina Srbijagas - Sloga
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Obrknežević BG, Arsenijević BG, Mizdrak VA
14.11.2015.
20,00

Mala sala SPENS
 
 9. kolo
Sloga - Beovuk 72
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Jovčić BG, Sedlar NS, Mizdrak VA
21.11.2015.
19,30

Hala sportova
Spartak - Vojvodina Srbijagas
    Delegat: Stojanović KG
    Sudije: Maričić KV, Matić KG, Milojević KŠ
21.11.2015.
19,00

Hala sportova
Borac - FMP
    Delegat: Vlahović BG
    Sudije: Vojinović NS, Obrknežević BG, Stefanović KV
20.11.2015.
19,00

Hala Borca TV ARENA SPORT
Konstantin - Napredak Rubin
    Delegat: Krstić NI
    Sudije: Jevtović BG, Strika BG, Virijević BG
20.11.2015.
20,00

Hala SC Čair
Jagodina - OKK Beograd
    Delegat: Manojlović UE
    Sudije: Belošević BG, Arsenijević BG, Kovačević UE
22.11.2015.
19,00

Hala SC JASSA
Vršac Swisslion - Tamiš
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Glišić BG, Ninković BG, Miloradović BG
21.11.2015.
18,00

Hala SC Milenijum
Smederevo 1953 - Mladost Admiral
    Delegat: Novaković SD
    Sudije: Juras M. BG, Milovanović BG, Vesković BG
20.11.2015.
17,00

Hala sportova
 
 10. kolo
Beovuk 72 - Mladost Admiral
    Delegat: Milojković NS
    Sudije: Vojinović NS, Pecelj NS, Vasiljević BG
29.11.2015.
15,30

Hala Vizura sport
Tamiš - Smederevo 1953
    Delegat: Tasić BG
    Sudije: Belošević BG, Mrdak BG, Heđeši VŠ
28.11.2015.
19,00

Hala Strelište
OKK Beograd - Vršac Swisslion
    Delegat: Andrijanić BG
    Sudije: Jovčić BG, Juras J. NS, Prpa BG
28.11.2015.
17,00

Hala SC Šumice
Napredak Rubin - Jagodina
    Delegat: Vuković KV
    Sudije: Nešković KV, Stefanović KV, Matić KG
28.11.2015.
19,00

Hala sportova
FMP - Konstantin
    Delegat: Minić BG
    Sudije: Belošević BG, Jevtović BG, Ninković BG
27.11.2015.
17,00

Hala Železnik TV ARENA SPORT
Vojvodina Srbijagas - Borac
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: Juras M. BG, Čukalović BG, Miloradović BG
28.11.2015.
20,00

Velika sala SPENS
Sloga - Spartak
    Delegat: Marjanović LE
    Sudije: Obrknežević BG, Stošović NI, Ilić NI
28.11.2015.
19,30

Nova Hala Ribnica
 
 11. kolo
Spartak - Beovuk 72
    Delegat: Rašinac BG
    Sudije: Obrknežević BG, Arsenijević BG, Milovanović BG
05.12.2015.
19,00

Hala Dudova šuma
Borac - Sloga
    Delegat: Manojlović UE
    Sudije: Belošević BG, Ninković BG, Pecelj NS
05.12.2015.
19,00

Hala Borca
Konstantin - Vojvodina Srbijagas
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Nešković KV, Stefanović KV, Kovačević UE
05.12.2015.
20,00

Hala SC Čair
FMP - Jagodina
    Delegat: Orcević BG
    Sudije: Mrdak BG, Mizdrak VA, Virijević BG
05.12.2015.
17,00

Hala Železnik
Vršac Swisslion - Napredak Rubin
    Delegat: Štetin PA
    Sudije: Jevtović BG, Vesković BG, Strika BG
05.12.2015.
18,00

Hala SC Milenijum
Smederevo 1953 - OKK Beograd
    Delegat: Janković BG
    Sudije: Nešković KV, Čukalović BG, Milojević KŠ
04.12.2015.
18,00

Hala sportova TV ARENA SPORT
Mladost Admiral - Tamiš
    Delegat: Vlahović BG
    Sudije: Jovčić BG, Obrknežević BG, Sedlar NS
06.12.2015.
13,00

Hala Vizura sport
 
 12. kolo
Beovuk 72 - Tamiš
    Delegat: Vuković KV
    Sudije: Nešković KV, Čukalović BG, Stefanović KV
13.12.2015.
18,30

Hala Vizura sport
OKK Beograd - Mladost Admiral
    Delegat: Stojanović KG
    Sudije: Maričić KV, Obrknežević BG, Matić KG
11.12.2015.
17,00

Hala SC Šumice
Napredak Rubin - Smederevo 1953
    Delegat: Krstić NI
    Sudije: Vojinović NS, Juras M. BG, Ilić NI
11.12.2015.
18,00

Hala sportova TV ARENA SPORT
FMP - Vršac Swisslion
    Delegat: Ilić BG
    Sudije: Jovčić BG, Jevtović BG, Juras J. NS
12.12.2015.
17,00

Hala Železnik
Vojvodina Srbijagas - Jagodina
    Delegat: Krneta BG
    Sudije: Belošević BG, Prpa BG, Heđeši VŠ
11.12.2015.
20,30

Mala sala SPENS
Sloga - Konstantin
    Delegat: Manojlović UE
    Sudije: Glišić BG, Ninković BG, Vesković BG
12.12.2015.
19,30

Hala sportova
Spartak - Borac
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: Mrdak BG, Sedlar NS, Vasiljević BG
12.12.2015.
19,00

Hala Dudova šuma
 
 13. kolo
Borac - Beovuk 72
    Delegat: Minić BG
    Sudije: Glišić BG, Arsenijević BG, Stošović NI
19.12.2015.
19,00

Hala Borca
Konstantin - Spartak
    Delegat: Marjanović LE
    Sudije: Maričić KV, Milovanović BG, Strika BG
18.12.2015.
20,00

Hala SC Čair
Jagodina - Sloga
    Delegat: Ilić BG
    Sudije: Belošević BG, Milojević KŠ, Mizdrak VA
20.12.2015.
19,00

Hala SC JASSA
Vršac Swisslion - Vojvodina Srbijagas
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Nešković KV, Stefanović KV, Kovačević UE
20.12.2015.
18,00

Hala SC Milenijum
Smederevo 1953 - FMP
    Delegat: Novaković SD
    Sudije: Vojinović NS, Mrdak BG, Ninković BG
20.12.2015.
17,00

Hala sportova
Mladost Admiral - Napredak Rubin
    Delegat: Orcević BG
    Sudije: Obrknežević BG, Juras J. NS, Pecelj NS
18.12.2015.
16,00

Hala Vizura sport
Tamiš - OKK Beograd
    Delegat: Štetin PA
    Sudije: Glišić BG, Jevtović BG, Miloradović BG
18.12.2015.
18,00

Hala Strelište, TV ARENA SPORT
 
 14. kolo
Beovuk 72 - OKK Beograd
    Delegat: Rašinac BG
    Sudije: Juras M. BG, Obrknežević BG, Virijević BG
24.12.2015.
19,00

Hala Vizura sport
Tamiš - Napredak Rubin
    Delegat: Janković BG
    Sudije: Vojinović NS, Vesković BG, Heđeši VŠ
24.12.2015.
19,00

Hala Strelište
Mladost Admiral - FMP
    Delegat: Tasić BG
    Sudije: Belošević BG, Jevtović BG, Sedlar NS
23.12.2015.
16,00

Hala Vizura sport
Smederevo 1953 - Vojvodina Srbijagas
    Delegat: Andrijanić BG
    Sudije: Glišić BG, Čukalović BG, Vasiljević BG
23.12.2015.
17,00

Hala sportova
Vršac Swisslion - Sloga
    Delegat: Vlahović BG
    Sudije: Mrdak BG, Ninković BG, Prpa BG
24.12.2015.
19,30

SC Milenijum
Jagodina - Spartak
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Nešković KV, Stošović NI, Ilić NI
26.12.2015.
18,00

Hala SC JASSA
Konstantin - Borac
    Delegat: Stojanović KG
    Sudije: Obrknežević BG, Stefanović KV, Matić KG
22.12.2015.
17,00

SC Čair, TV ARENA SPORT
 
 15. kolo
Konstantin - Beovuk 72
    Delegat: Krneta BG
    Sudije: Nešković KV, Čukalović BG, Miloradović BG
09.01.2016.
20,00

SC Čair
Borac - Jagodina
    Delegat: Manojlović UE
    Sudije: Stefanović KV, Kovačević UE, Mizdrak VA
09.01.2016.
19,00

Hala Borca
Spartak - Vršac Swisslion
    Delegat: Ilić BG
    Sudije: Belošević BG, Pecelj NS, Milovanović BG
09.01.2016.
19,00

Hala Dudova šuma
Sloga - Smederevo 1953
    Delegat: Vuković KV
    Sudije: Mrdak BG, Arsenijević BG, Strika BG
09.01.2016.
19,30

Hala sportova
Vojvodina Srbijagas - Mladost Admiral
    Delegat: Milojković NS
    Sudije: Juras M. BG, Obrknežević BG, Prpa BG
10.01.2016.
20,00

Mala sala SPENS
FMP - Tamiš
    Delegat: Novaković SD
    Sudije: Maričić KV, Milojević KŠ, Matić KG
09.01.2016.
17,00

Hala Železnik
Napredak Rubin - OKK Beograd
    Delegat: Krstić NI
    Sudije: Glišić BG, Juras J. NS, Sedlar NS
08.01.2016.
18,00

Hala sportova TV ARENA SPORT
 
 16. kolo
Beovuk 72 - Napredak Rubin
    Delegat: Rašinac BG
    Sudije: Vojinović NS, Pecelj NS, Milovanović BG
16.01.2016.
18,00

Hala Vizura sport
OKK Beograd - FMP
    Delegat: Minić BG
    Sudije: Belošević BG, Mrdak BG, Arsenijević BG
16.01.2016.
17,00

Hala SC Šumice
Tamiš - Vojvodina Srbijagas
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Glišić BG, Jevtović BG, Vasiljević BG
16.01.2016.
19,00

Hala Strelište
Mladost Admiral - Sloga
    Delegat: Andrijanić BG
    Sudije: Belošević BG, Juras J. NS, Miloradović BG
17.01.2016.
13,00

Hala Vizura sport
Smederevo 1953 - Spartak
    Delegat: Tasić BG
    Sudije: Nešković KV, Stefanović KV, Matić KG
16.01.2016.
17,00

Hala sportova
Vršac Swisslion - Borac
    Delegat: Štetin PA
    Sudije: Vojinović NS, Čukalović BG, Vesković BG
15.01.2016.
18,00

SC Milenijum, TV ARENA SPORT
Jagodina - Konstantin
    Delegat: Marjanović LE
    Sudije: Ninković BG, Milojević KŠ, Virijević BG
16.01.2016.
19,00

Hala SC JASSA
 
 17. kolo
Jagodina - Beovuk 72
    Delegat: Stojanović KG
    Sudije: Maričić KV, Matić KG, Stošović NI
24.01.2016.
19,00

Hala SC JASSA
Konstantin - Vršac Swisslion
    Delegat: Krstić NI
    Sudije: Juras J. NS, Arsenijević BG, Milovanović BG
23.01.2016.
20,00

Hala SC Čair
Borac - Smederevo 1953
    Delegat: Orcević BG
    Sudije: Ninković BG, Pecelj NS, Kovačević UE
23.01.2016.
19,30

Hala Borca
Spartak - Mladost Admiral
    Delegat: Milojković NS
    Sudije: Vojinović NS, Glišić BG, Prpa BG
22.01.2016.
18,00

Hala Dudova šuma ARENA SPORT
Sloga - Tamiš
    Delegat: Vlahović BG
    Sudije: Jevtović BG, Vesković BG, Milojević KŠ
23.01.2016.
19,30

Hala sportova
Vojvodina Srbijagas - OKK Beograd
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: Nešković KV, Maričić KV, Stefanović KV
23.01.2016.
20,00

Mala sala SPENS
FMP - Napredak Rubin
    Delegat: Janković BG
    Sudije: Mrdak BG, Čukalović BG, Strika BG
23.01.2016.
17,00

Hala Železnik
 
 18. kolo
Beovuk 72 - FMP
    Delegat: Ilić BG
    Sudije: Vojinović NS, Obrknežević BG, Ninković BG
30.01.2016.
18,00

Hala Vizura sport
Napredak Rubin - Vojvodina Srbijagas
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Nešković KV, Maričić KV, Ilić NI
30.01.2016.
19,00

Hala sportova
OKK Beograd - Sloga
    Delegat: Minić BG
    Sudije: Mažić BG, Čukalović BG, Pecelj NS
31.01.2016.
16,00

Hala SC Šumice
Tamiš - Spartak
    Delegat: Štetin PA
    Sudije: Glišić BG, Vesković BG, Heđeši VŠ
30.01.2016.
19,00

Hala Strelište
Mladost Admiral - Borac
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Vojinović NS, Obrknežević BG, Virijević BG
31.01.2016.
13,00

Hala Vizura sport
Smederevo 1953 - Konstantin
    Delegat: Novaković SD
    Sudije: Jovčić BG, Jevtović BG, Strika BG
29.01.2016.
18,00

Hala sportova TV ARENA SPORT
Vršac Swisslion - Jagodina
    Delegat: Krneta BG
    Sudije: Mrdak BG, Sedlar NS, Vasiljević BG
30.01.2016.
18,00

Hala SC Milenijum
 
 19. kolo
Vršac Swisslion - Beovuk 72
    Delegat: Andrijanić BG
    Sudije: Nešković KV, Jevtović BG, Stefanović KV
06.02.2016.
18,00

Hala SC Milenijum
Jagodina - Smederevo 1953
    Delegat: Tasić BG
    Sudije: Juras M. BG, Milojević KŠ, Matić KG
05.02.2016.
18,00

Hala SC JASSA
Konstantin - Mladost Admiral
    Delegat: Manojlović UE
    Sudije: Maričić KV, Glišić BG, Kovačević UE
05.02.2016.
18,00

SC Čair, TV ARENA SPORT
Borac - Tamiš
    Delegat: Vuković KV
    Sudije: Obrknežević BG, Čukalović BG, Miloradović BG
06.02.2016.
19,00

Hala Borca
Spartak - OKK Beograd
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: Jovčić BG, Mrdak BG, Ninković BG
06.02.2016.
19,00

Hala Dudova šuma
Sloga - Napredak Rubin
    Delegat: Rašinac BG
    Sudije: Vojinović NS, Arsenijević BG, Juras J. NS
06.02.2016.
19,30

Hala sportova
Vojvodina Srbijagas - FMP
    Delegat: Orcević BG
    Sudije: Juras M. BG, Vesković BG, Mizdrak VA
06.02.2016.
20,00

Mala sala SPENS
 
 20. kolo
Beovuk 72 - Vojvodina Srbijagas
    Delegat: Janković BG
    Sudije: Jovčić BG, Mrdak BG, Heđeši VŠ
13.02.2016.
20,30

Hala Vizura sport
FMP - Sloga
    Delegat: Marjanović LE
    Sudije: Mrdak BG, Stošović NI, Ilić NI
12.02.2016.
17,00

Hala Železnik
Napredak Rubin - Spartak
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Nešković KV, Ninković BG, Strika BG
13.02.2016.
19,00

Hala sportova
OKK Beograd - Borac
    Delegat: Milojković NS
    Sudije: Belošević BG, Čukalović BG, Pecelj NS
14.02.2016.
16,00

Hala SC Šumice
Tamiš - Konstantin
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Vojinović NS, Obrknežević BG, Arsenijević BG
13.02.2016.
19,00

Hala Strelište
Mladost Admiral - Jagodina
    Delegat: Ilić BG
    Sudije: Jevtović BG, Vasiljević BG, Virijević BG
13.02.2016.
17,00

Hala SC Vizura sport
Smederevo 1953 - Vršac Swisslion
    Delegat: Vlahović BG
    Sudije: Vojinović NS, Obrknežević BG, Sedlar NS
12.02.2016.
18,00

Hala sportova TV ARENA SPORT
 
 21. kolo
Smederevo 1953 - Beovuk 72
27.02.2016.
Vršac Swisslion - Mladost Admiral
26.02.2016.
18,00

SC Milenijum, TV ARENA SPORT
Jagodina - Tamiš
27.02.2016.
Konstantin - OKK Beograd
27.02.2016.
Borac - Napredak Rubin
27.02.2016.
Spartak - FMP
27.02.2016.
Sloga - Vojvodina Srbijagas
27.02.2016.
 
 22. kolo
Beovuk 72 - Sloga
06.03.2016.
Vojvodina Srbijagas - Spartak
06.03.2016.
FMP - Borac
06.03.2016.
Napredak Rubin - Konstantin
06.03.2016.
OKK Beograd - Jagodina
06.03.2016.
Tamiš - Vršac Swisslion
06.03.2016.
Mladost Admiral - Smederevo 1953
06.03.2016.
 
 23. kolo
Mladost Admiral - Beovuk 72
09.03.2016.
Smederevo 1953 - Tamiš
09.03.2016.
Vršac Swisslion - OKK Beograd
09.03.2016.
Jagodina - Napredak Rubin
09.03.2016.
Konstantin - FMP
09.03.2016.
Borac - Vojvodina Srbijagas
09.03.2016.
Spartak - Sloga
09.03.2016.
 
 24. kolo
Beovuk 72 - Spartak
13.03.2016.
Sloga - Borac
13.03.2016.
Vojvodina Srbijagas - Konstantin
13.03.2016.
Jagodina - FMP
13.03.2016.
Napredak Rubin - Vršac Swisslion
13.03.2016.
OKK Beograd - Smederevo 1953
13.03.2016.
Tamiš - Mladost Admiral
13.03.2016.
 
 25. kolo
Tamiš - Beovuk 72
20.03.2016.
Mladost Admiral - OKK Beograd
20.03.2016.
Smederevo 1953 - Napredak Rubin
20.03.2016.
Vršac Swisslion - FMP
20.03.2016.
Jagodina - Vojvodina Srbijagas
20.03.2016.
Konstantin - Sloga
20.03.2016.
Borac - Spartak
20.03.2016.
 
 26. kolo
Beovuk 72 - Borac
27.03.2016.
Spartak - Konstantin
27.03.2016.
Sloga - Jagodina
27.03.2016.
Vojvodina Srbijagas - Vršac Swisslion
27.03.2016.
FMP - Smederevo 1953
27.03.2016.
Napredak Rubin - Mladost Admiral
27.03.2016.
OKK Beograd - Tamiš
27.03.2016.

1. FMP17 / 236
2. Borac15 / 434
3. Konstantin14 / 533
4. Mladost Admiral10 / 929
5. Smederevo 195310 / 929
6. Tamiš9 / 1028
7. Napredak Rubin9 / 1028
8. Beovuk 729 / 1028
9. Spartak8 / 1127
10. Sloga8 / 1127
11. Vojvodina Srbijagas8 / 1127
12. Vršac Swisslion7 / 1226
13. OKK Beograd6 / 1325
14. Jagodina3 / 1622
Dizajn: TABOO Kragujevac  : :  Realizacija: STAT
Početna strana Početna strana Kontakt